JAK JSME STAVĚLI PELÍŠKY / Renata Bernardi

sobota 24.7. nebo neděle 25.7.


Příběh stavby domu Pelíšku od začátku, kdy jsme neměli nic, až po dokončení stavby. A jak se nám to nakonec celé povedlo.


Webinář můžete sledovat v době od soboty 10 hodin až do neděle 24 hodin. Odkaz pro sledování jeho záznamu vám pošleme v sobotu v 10 hodin e mailem. Jeho délka je cca 3 hodiny plus přestávky. 3. část budete moci sledovat další víkend /viz akce zde/ .


Jak jsme postavili dům za 650 tis. a malý osobní dům 24m2 za 240 tis.


Chci vás inspirovat svým osobním příběhem. Příběhem o tom, jak si splnit své dětské sny. Jak jít za tím, co cítíte od mala a jak se zbavit strachu, že to nejde nebo je to moc těžké a drahé. U mne to bylo bydlení v přírodě...Cesta za svým snem je snadná a přirozená, pokud se sami rozhodnete, máte dostatek odvahy, inspirace a chuti a přátel. Mně osobně se to podařilo za necelý rok a dnes vím, kdybych tušila, jak je to snadné, udělala bych to dávno.Na počátku toho všeho ale byla velká inspirace, podpora, lidé, kteří mi poradili a ukázali, jak na to a především moje velká mentální proměna. Až díky nim jsem zjistila, že jde věci dělat jinak, než to dělá většina a než určuje naše společnost.Proto svůj příběh šířím dál, protože věřím, že i vám otevře cestu ke snu bydlení v zahradě.


REGISTRACE:

https://www.pelisky.org/events/jak-jsme-staveli-pelisky-renata-bernardi-7