INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY SEMINÁŘE O. NETÍKA

Vaše zakoupené semináře budete moci sledovat doma online. Do konce listopadu Ondra pracuje na stavbách, začátkem prosince pro vás nahrajeme celý seminář a zašleme vám ze -mailem odkaz na jeho sledování. Budete ho mít týden k dispozici ke sledování.  

 

NOVINKY - naše video-kniha příběhů liščí rodiny je na světě!!!

Pro děti i pro dospělé. Pohladí vaše srdce a dětem ukáže díky mnoha fotografiím a videím se zvířátky z kouzelné zahrady to, co ještě neviděly. Budete sledovat napínavý příběh kamarádství s divokými lištičkami. Jejich důvěru a lásku a péči, která je nakonec vyléčila. Pro děti, které ještě neumí číst, je možné přikoupit i audio-verzi.

 

 

 

 

 

 

.

/115 stran a 29 unikátních videí ze života nejen lištiček, ale dalších zvířátek a kouzelné zahrady. / Je také v krásném dřevěném dárkovém balení a poputuje k vám od nás z Pelíšku s malou liščí rodinkou .)

https://www.pelisky.org/shop

"Budu vám vyprávět příběh smutné osamělé lištičky, která potřebovala pomoc a rozhodla se vypravit k člověku. K chaloupce u lesa, kde cítila bezpečí. Bude to příběh o lásce a přátelství,

o divokosti a důvěře. O kouzelné zahradě, kde se plní sny a přání. Nejen dětem, ale i dospělým, kteří zůstali aspoň trošku jako děti."

velká vánoční SLEVA CORONOVÁ !!! 

na naše online semináře a na projekt domu Pelíšky !!!

Využijte tento čas jak na koupi projektu s 60% slevou,

tak na plánování domova a bydlení. Budoucnost již ne-

patří velkým domům, ale menším stavbám v zahradě,

které se staví postupně, ekonomicky a rozumně dle

finančních možností.

Webináře o stavbě domu krok za krokem najdete zde:

 

JAK SI VYTVOŘIT DOSAŽITELNÝ DOMOV V PŘÍRODĚ  - arch.Petr Hájek    

 

JAK JSME STAVĚLI PELÍŠKY - Renata Bernardi

 

https://www.pelisky.org/akce  

 Projekt najdete zde:

https://www.pelisky.org/projekt-domu

- videokniha PŘÍBĚH LIŠKY Z PĚLÍŠKŮ

od středy v prodeji 

- Máme novou členskou skupinu na Facebooku Pelíšky+ 

      Co v ní nabídneme:

  • Webináře na různá témata cca 3x měsíčně/ najdete je zatím na FB stránce Pelíšky/

    Inzeráty vyhledané pro vás : Nemovitosti, Nábytek, Stavba aj.

  • Zveřejnění vaší poptávky/nabídky na našem FB pro 15tis. sledujících /řemeslo, pozemky, zařízení domu aj./

  • Nápady, rady, vychytávky, recepty

  • Co vás zajímá - webináře, diskuse, rozhovory, vaše nápady

  • přihlášení  zde : https://www.pelisky.org/peliskyplus

členský poplatek je 99Kč/měs., ukázky najdete zde: 

https://www.facebook.com/PeliskyDomov/videos/699741413994211

https://www.facebook.com/PeliskyDomov/videos/1711960205641718

- prohlídky domů  Pelíšků  jsou do doby uvolnění opatření pozastaveny,

od jara se moc těšíme na naše setkávání

 

 

 

 

 

 

DOMA si v klidu můžete promýšlet, jaký si představujete pro sebe domov :

E-BOOK o příběhu a stavbě Pelíšků 

https://www.pelisky.org/shop

 

Na 101 stranách najdete popis celého našeho

příběhu. Od našeho snu bydlet v přírodě,

přes hledání pozemku, shánění peněz, projektu, 

řemeslníků, materiálu, o stavbě od A do Z

s bohatým fotodoprovodem.

 

 

 

PROJEKTY PRO VÁŠ PŘÍRODNÍ DŮM A DOMOV V ZAHRADĚ

Můžete si u nás zakoupit kompletní projekt domu Pelíšku nebo si objednat projekt přímo pro vás. Naše domy jsou přírodně koncipované,  s jednoduchým a funkčním složením materiálovým, jednoduchou konstrukcí, která vychází ze staveb našich předků a odmítá umělé materiály, uzavření domu betonem nebo umělými foliemi od okolní přírody. Jsou určeny pro tři typy zájemců: pro ty, kdo chtějí stavět zcela sami za nejnižší možné náklady., pro druhé, kteří budou stavět s řemeslníky a věnovat se organizaci stavby nebo

na ni dohlížet a kontrolovat výdaje., a těm, kdo chtějí stavbu domu Pelíšku na klíč, doporučíme spřátelenou firmu, specializující se na přírodní čisté domy nebo vám ji pomůžeme najít.

NYNÍ VELKÁ SLEVA PROJEKTU.... CENA 19.900  místo 50.000 !

 

informace a další ukázky našich projektů přírodních domů:

https://www.pelisky.org/projekt-domu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

                           

 

 

Naše semináře změnily pohled na stavění i život již mnoha lidem

/viz reakce níže/ a někteří z nich už mají pozemek nebo již staví. Často také věnují vstup na naše akce mladí lidé svým nerozhodnutým partnerům nebo rodičům, kteří by je jinak v jejich snu brzdili a nevěřili by jim, že kdo chce bydlet v domě se zahradou, nemusí jít jen cestou klasické zděné stavby velkého rodinného domu. Jsou jiné možnosti, cesty a postupy, které vám na našich akcích ukazujeme.

JAK SI VYBRAT SEMINÁŘ aneb 4 KROKY K BYDLENÍ V PŘÍRODĚ 

​Seminář architekta Petra Hájka JAK SI VYTVOŘIT DOSAŽITELNÝ DOMOV V PŘÍRODĚ  

je dobrým začátkem na "cestě z města", změní vám zcela myšlení a uvažování o bydlení, stavění, vašich prioritách i možnostech, naučí vás, jak si vybrat místo pro svůj domov a čím se řídit a ukáže, jaký dům je právě vhodný pro vás. Inspiruje vás mnoha ukázkami staveb v historii i dnes, ukáže vám, co se ve škole neučí a jak by stavěla dům matka příroda i koncept malého domu ve velké zahradě. Seznámíte se vzájemně s podobnými lidmi a otevřete si první část cesty k bydlení v přírodě. Dozvíte se  nakonec také o našich projektech přírodních domů, které máme v nabídce pro vás.

Seminář Ondry Netíka JAK POSTAVIT PŘÍRODNÍ DŮM DO PŮL MILIONU  je aplikací permakulturních pravidel na stavbu domu. Je informačně velmi nabitý a obsáhlý a fakticky jde o dvoudenní seminář pořádaný behem jednoho dne.  1. část je o jiném přístupu ke stavění i přemýšlení o sobě, energiích a přírodě, permakulturních pravidlech v životě aj., o zásadách, které by se měly učit již ve škole 2. část vás velmi prakticky a detailně provede vším, co o stavění domu musíte vědět, jak počítat finance, jaké vybrat materiály, jak navrhovat prostor, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor, jak stavět a s kým, kde najít radu. Dostanete odpovědi na své dotazy a jako příklad i podrobné informace o stavbě Ondrova přírodního domu za 360 tisíc.. 

PROHLÍDKA DVOU DOMŮ PELÍŠKŮ S PROMÍTÁNÍM v našem domě v Brně vám umožní si osahat konkrétní stavbu domu 7x8 m, nacítit si, jak se v něm bydlí, dozvíte se krok za krokem vše o naší osobní cestě ke stavbě domu, který je dnes naším domovem, pracovnou, školou, místem setkávání a radostí. 

WEBINÁŘ " JAK JSME STAVĚLI DŮM ZA 650 TIS. - PELÍŠKY"  ​ je pro ty, kdo zatím nemohou na  promítání a prohlídku domu a malého osobního domu přijet osobně a mohou z domova v pohodlí seminář absolvovat.

 

"CO VÁM ARCHITEKTI ZAPOMNĚLI ŘÍCT"  právě připravujeme. Půjde o  seminář v Pelíškách nebo online a půjde o rady a zkušenosti pro praktické a šťastné bydlení, které byste měli vědět, než se pustíte do navrhování svého domova. 

​Věříme tomu, že když projdete během roku tyto kroky, ve stavění vás již nic nezastaví a brzy nám napíšete, že již máte místo k životu a začínáte budovat svůj pelíšek..

Moc se na to těšíme.

​Renata Bernardi, Pelíšky

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše reakce na naše semináře a setkání jsou pro nás velkou motivací a odměnou

​​

Dobry den Renata, musim Vam povedat ze Vas ebook prisiel ako blesk z jasneho neba kedy po mesiacoch hladania nasho hniezdocka pri Prahe uz mam chut povesit vsetko na klinec s myslienkou , ze som bud blazon alebo taky dom neexistuje , alebo kombinacia obojeho;) otvorili ste mi oci, ze nieco podobne je presne to po com tuzim a este lepsie , ze moje sny su aj realizovatelne. Míša

Ahoj Reni, když jsem Tě před téměř dvěma lety objevila na fb, netušila jsem jak přínosné to pro mě bude. Ty, Ondra i Petr jste skutečně inspirativní lidé. Vaše přednášky mě dovedly k mé touze otevřít si farmářskou prodejnu ''jinak''. Chci si svépomocně postavit malou prodejničku pro své kamarády farmáře, s využitím odpadní vody v systému revitalizace obecního parku, ve spolupráci s mojí dceřinou obcí. Mám rozpočet na prodejnu 4x7m, 200tis.,svépomocně.  Hrubou představu mám. Děkuji moc za odpověd, Eva  - nadšený účastník všech kurzů:-)

Milá paní Renato,

včera jsem byla v Ostravě v Antakaraně na semináři pana Hájka. Ještě jednou vám děkuji, že jste mi ty přednášky "doručila až domů" a pomohla dát konkrétnější tvář mé vytoužené představě o bydlení. Jsem dost citlivá na zvuk (a energie) a zatím jsem si myslela,

že rodinný život (manžel u násilí v televizi, dítě u střílecích her v pc) prostě nemám šanci přežít a zůstanu do smrti bydlet sama. Ten mini-osobní dům pro mě, kdy by můj muž a děti měli své vedle, mi však nabízí řešení, jak ohledně ticha, tak i finanční dostupnosti,

konečně se můžu přestat vztahů bát a juchajdá letím se vdát! :-D Soňa

Stručně řečeno: životně důležitý seminář 

Detailněji: kompletně mi změnil pohled na projektování, na stavebnictví a na limity. Ondra má rozhodně co předat, od filosofie až k praktickému provedení. I kdyby byla přednáška za 10 tisíc, nikdy bych těch peněz nelitoval. Kdo myslí stavbu domu vážně, určitě se mu to mnohonásobně vrátí. Změnou projektu domu pro mé rodiče jsme ušetřili minimálně 1-1,5 miliónu. Dům si člověk staví většinou jednou za život, stojí za to znát principy, o kterých Ondřej mluví. J.

Inspirativní setkání, dostala jsem se na seminář shodou okolností, za které jsem moc vděčná. Jen ať se toto povědomí mezi lidi šíří, je nádhera když se dospělí chovají jako dospělí a přebírají zodpovědnost za všechno co tvoří vč bydlení. Není špatné mít kolem sebe mistry v oboru, vidím jako negativní to, když je lidem neustále vtloukáno, že na vše potřebují firmu...někoho cizího kdo nezná je oni neznají jeho a ten to za ně vymyslí, zní to naprosto nelogicky....eko stavby svépomocí jsou jiný pro mě mnohem víc smysl dávající koncept. Dává nám to budoucnost, nám i našim dětem...🦋 Lucia

Dobrý den Ren, bylo u Vás moc pěkně citila jsem se tam jako doma.  Seminář byl praktický a velmi mile  zpracovaný. Opravdu je důležité zažít ten prostor. Díky tomu zážitku vidím stavbu mnohem jednodušeji. Teď jenom ještě sehnat stavebníky s rukama a srdcem na pravém místě. :-)  Přeji hodně lásky a zázraků Vám a všem návštěvníkům Pelíšků. A těším se někdy na viděnou Hanka 

Dobrý den,
moc Vám děkujeme za včerejší seminář Ondry Netíka v Brně. Úplně jsme změnili pohled na bydlení a po pravdě, zahazujeme náš již schválený projekt dřevostavby. Dnes jsme si již vytvořili seznam požadavků na bydlení a budeme dům zmenšovat minimálně o třetinu a to ještě nezmiňuji silné zvažování stavění slamáku.  Radek a Lucka

Hezký večer, chtěla bych dodatečně poděkovat za včerejší večer v Pelíškách. Dnes jsem si uvědomila, že se cítím úplně jinak a znovu se objevila chuť tvořit a žít, která předtím byla tak trochu utlumená. Skvělý motivační večer. Bylo tam krásně! Mockrát děkuji a přeji hodně štěstí, snad na dalších kurzech 🙂 Iveta

Milá Renato,

děkuji Tobě a Petrovi za uspořádání milého a užitečného semináře. Po semináři doznívalo všechno to, co bylo dávno uvnitř duše a těla. A to zoufalé přešlapování na místě, stála korigované někým, něčím, prostě cizím, je fuč :-)  Děkuji a těším se na příští setkání!  Vše dobré přeji, Eva 

 

Krásný večer Renato, děkujeme ještě jednou za sobotní seminář tobě i Petrovi. Jsi pro mě velkou inspirací svým odhodláním a odvahou. Učím se totéž a je to krásná cesta :) Posílám mnoho pozdravů. Irena

 

...jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit promítání....nasměrovalo mě to přesně tam, kam jsem potřebovala. Poznala jsem úžasné lidi, i když jsem spíš takový tichý pozorovatel. Každému doporučuji poslechnout si a prohlédnout si, jak jednoduše se dá žít v souznění s přírodou....za to Ren, moc děkuji!  Klára

 

 

 

© 2019 Webdesign Tom Kamín